Strážky 21, Ústí nad Labem, 403 40
info@wattcontrol.cz

Novostavba

Od projekce po realizaci

 Využijte našich dlouholetých zkušeností z projekce a montáží elektroinstalací rodinných domů, administrativních a průmyslových budov. Je nutné, aby již v projekční fázi bylo počítáno s ovládáním tepelných spotřebičů – elektrokotel, tepelné čerpadlo, boiler, klimatizace apod.

 Našim klientům můžeme nabídnout projektovou dokumentaci s montáží celé elektroinstalace v objektu!!!   

Služby nabízíme, jak pro nové rodinné domy, tak pro nové administrativní a průmyslové budovy!

KONTAKT

Společná spolupráce

Na začátku projektu je důležitá spolupráce s ostatními profesemi – topení, klimatizace apod. z důvodu toho, aby případné přetoky z fotovoltaické elektrárny byly spotřebovány spotřebiči, a tak byla zajištěna co největší úspora elektrické energie ze sítě.

Systém přesně podle Vašich představ

Je důležité spolupracovat na projektu od samého počátku, protože můžeme společnými silami vytvořit, co nejlepší fotovoltaický systém, který bude spotřebovávat většinu přetoků a ze sítě budete odebírat pouze minimální množství energie.

Pečlivě vybírejte tepelné čerpadlo a klimatizaci

I v rámci tepelného čerpadla je důležité vybírat podle toho, jestli chcete do budoucna fotovoltaický systém s bateriemi nebo bez nich. Pokud zvolíte variantu bez baterií je zásadně důležité, abychom mohli tepelné čerpadlo řídit (0-10V). V takovém případě máte nárok na dotaci 150 000 Kč bez bateriového systému.

Zařídíme montáž

Po konečné fázi projektové dokumentace můžeme celý projekt zrealizovat do skutečné podoby. Naše firma nabízí i montáže elektroinstalace do vašich novostaveb, takže kromě fotvoltaické elektrárny Vám můžeme nabídnout mnohem víc.