Strážky 21, Ústí nad Labem, 403 40
info@wattcontrol.cz

Konstrukce

Různé druhy konstrukcí

Fotovoltaický trh nabízí mnoho různých konstrukčních systému, díky kterým můžete vyrábět elektrický proud, šetřit životní prostředí a hlavně spořit vaše peníze.  Každá konstrukce má své výhody a nevýhody. Některé se hodí pouze pro domy, jiné zase využijete na polích, kde mohou plně uplatnit svou funkci na výrobu elektřiny.
V případě zájmu jsme schopni dodat jakýkoliv systém! 

Konstrukce jsou zahrnuty v ceně montáže. Kontrukční systémy nenabízíme v eshopu.

Konstrukce nad střešní krytinu

Jedná se o tzv. studenou fasádu, protože pod panely může lépe cirkulovat vzduch a instalace má lepší chlazení. Jedná se o nejčastější domovní instalace u nás.

VÍCE ZDE

Konstrukce do střešní krytiny

Zde se jedná o tzv. teplou fasádu. Panely jsou umístěny přímo na krokvích. Pod panely hůře cirkuluje vzduch a teplota pod nimi je tedy mírně vyšší.

VÍCE ZDE

Konstrukce pro ploché střechy

Jediné a nejideálnější řešení pro ploché střechy. Můžete si vybrat jednu z mnoha konstrukcí, která vám bude nejvíce vyhovovat a splní vaše očekávání.

VÍCE ZDE

Pozemní konstrukce

Pro pozemní konstrukce si můžete zvolit z několika typů konstrukcí. V ČR byly pozemní elektrárny velkým hitem v období fotovoltaického boomu.

VÍCE ZDE

Solární střešní krytina

Nejedná se přímo o fotovoltaickou konstrukci, ale je to jedno z velmi zajímavých řešení pro budovy, na kterých je důležitý jejich konečný vzhled.

VÍCE ZDE